این هم از ۲۲ سالگی... به همین تلخی...

   شاید حق با جیغ کلاغ بود که آدم دوست دارد روزِ تولدش را تنها سپری کند و نوستالژیک شود.

   فکرمی کنم تولدِ آدم یک چیزِ کاملاً شخصی و خصوصی است، مرز و حریمی دارد، کسی نباید بی اجازه واردش شود...

 

  

   امیدوارم از این به بعد کسی هوسِ سورپریز کردنِ من به سرش نزند.

   پ.ن ۱: عکس رو از این جا برداشتم.

   پ.ن ۲: تولدِ ۱۹ سالگی

/ 4 نظر / 5 بازدید
محمد باقر

سلام دوست عزیز وبلاگ خوبی داری . بهت تبریک میگم . خوشحال می شم از وبلاگ من بازدید کنی . http://my-web.persianblog.ir

کلاغ

من پارسال روز تولدم آخر زدم زیر گریه! داشتیم با یکی از دوستام شوخی می کردیم و از گذر عمر و بزرگ شدن حرف می زدیم که من یهو گریم گرفت!

rien

من که هیچوقت نفهمیدم روز تولد چه فرقی با روزای دیگه داره.؟! توی شهر ذهنم روز تولدمو عزای عمومی اعلام کردم .... به این فکر کن که بعضی وقتا روز تولد برای کسانی که دوستت دارن مهمه . پس مثل همیشه مجبوریم لبخندی دروغین و مصلحت اندیش به اطرافیان تحویل بدیم.

لبخندایرانی

سلام برشما 3مطلب اول وبلاگ شما را خوانديم واقعا عالي بود واززآن استفاده كرديم قالب وكدهايي راهم كه استفاده كرديد مناسب با وبلاگتون است وبلاگ لبخند ايراني از 4نويسنده و2طراح تشكيل شده كه با گذشت 4 ماه از افتتاح اين وبلاگ توانسته است نظر جمع كسيري از مخاطبان را به خود جلب كند شما هم مي توانيد به وبلاگ ما سربزنيد واگر از وبلاگ ما خوشتان آمد مارا با گروه لبخندايراني لينك كنيد و سپس خبر دهيد تا به ما وجمع دوستانمان بپيونديد با لينك شدن وبلاگ شمادروبلاگمان ،وبلاگتان به بيش از 120نفر از دوستان لينك شده ي ما معرفي مي شود ودرآخر خاطر نشان مي شويم كه وبلاگ ما وبلاگي مذهبي نيست بلكه در حال حاضر با ويژه نامه ماه رمضان در خدمتتون هستيم گروه وبلاگ نويسي لبخند ايراني